На полтавській дільниці не стежать за бюлетенями

Ранкове засідання у приміщенні дільниці проводилося в окремій кімнаті, після його закінчення члени комісії залишились там же і планували видавати бюлетені

За усною домовленістю члени комісії вирішили організувати видачу бюлетенів в одному приміщенні, у той час, коли виборчі скриньки та кабінки для голосування знаходились у коридорі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ОПОРУ.

Контролювати кабінки та скриньки залишились лише один член комісії та спостерігач. Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА розпочала складати акт про порушення. В цей час на виборчу дільницю прибула голова Київської територіальної виборчої комісії та закликали комісію прийняти рішення, згідно з яким столи, за яким сиділи члени комісії мали бути перенесені у коридор.

На полтавській дільниці не стежать за бюлетенями - фото 1

Спостерігач також повідомила, що після того, як до ДВК приїздила голова Київської ТВК та повідомила про зміну розташування столів, її почали обвинувачувати в тому, що вона втручається та заважає процесу. Після повідомлення з боку голови ТВК про те, що у разі порушення Закону України "Про місцеві вибори" та втручання членів комісії, їх склад буде замінено, столи у той же час перенесли до коридору.

Наразі ситуація на дільниці виглядає саме так, як показано на фото.

На полтавській дільниці не стежать за бюлетенями - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава