ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На посади керівників місцевих прокуратур Полтавщини бажаючих ще не знайшли

В результаті реформування відомства на Полтавщині буде 5 місцевих прокуратур. Їхніх керівників обирають за відкритим конкурсом
Depo.
31 липня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua

Із 20 липня по 10 серпня оголошено конкурс на заміщення посад керівників, перших заступників та заступників місцевих прокуратур, розповів прокурор Полтавщини Ян Стрелюк, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

В області буде створено 5 місцевих прокуратур: Полтавська, Кременчуцька, Кобеляцька, Миргородська та Лубенська. До територіальної юрисдикції цих прокуратур буде входити від 7 до 10 адміністративних районів, які є на сьогоднішній день. Проте юрисдикція Полтавської та Кременчуцької майже не зміниться.

Вимоги до кандидатів на посади керівників та їх заступників різні: для нині працюючого співробітника прокуратури стаж повинен складати не менше 3 років, а для інших осіб в галузі права - не менше 5 років. Регіональний центр, де приймають документи на вакантні посади керівників та їх заступників, знаходиться у Харкові.

"На сьогоднішній день активність зовнішніх кандидатів не надто висока, тому заступником генерального прокурора України Давидом Сакварелідзе прийнято рішення про продовження терміну із 2 по 10 серпня поточного року", - зазначив Ян Стрелюк.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.