ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На ремонт дороги Полтава - Олександрія додатково виділять 9 млн. грн.

Дорогу М-22 Полтава - Олександрія "зміцнять" за допомогою технології холодного ресайклінгу
Depo.
11 серпня 2016 12:22
ФОТО: depo.ua
На ремонт дороги Полтава - Олександрія додатково виділять 9 млн. грн.
На ремонт дороги Полтава - Олександрія додатково виділять 9 млн. грн.

Ремонтні роботи на дорозі М-22 Полтава - Олександрія були тимчасово зупинені. У процесі робіт стався форс-мажор, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Як пояснюють шляховики, йдеться про нестабільну поведінку шару основи дорожнього одягу з щебеня, обробленого органічним в’яжучим. Це могло у подальшому вплинути на загальний стан відремонтованих ділянок, на термін експлуатації.

Ситуацію з головним автошляхом Полтавщини розглядали на технічній раді у заступника голови Укравтодору Володимира Сущенка. На неї запросили фахівців ДП "Дорцентр", ДП "ДерждорНДІ ім. Шульгіна", проектних та підрядних організацій.
Представники Полтавщини переконалі присутніх у необхідності перегляду проектного рішення, щоб посилити конструкцію дорожнього одягу ще одним шаром.

Для цього пропонували застосувати технологію холодного ресайклінгу (розпушення зруйнованих шарів дорожнього одягу з додаванням кам’яних та в’яжучих матеріалів з наступним їх ущільненням) на ділянках поточного середнього ремонту та виділити на це додаткове фінансування у сумі 9 млн. грн.

При цьому підрядник - компанія "Ростдорстрой" підняв термін своєї відповідальності за стан покриття з трьох років, передбачених нормативними документами, до п’яти.

Директор ТОВ "Ростдорстрой" Костянтин Кіосе запевнив, що застосування технології холодного ресайклінгу на тривалість ремонтних робіт суттєво не вплине. Тож термін здачі дороги до 1 листопада залишається.

Тож ремонтні роботи на дорозі Полтава - Олександрія відновлять вже найближчим часом.

Нагадаємо, що на цьому автошляху було розпочато середній поточний ремонт на двох ділянках - на 53 -58 км та 59 -65 км. Загалом було відфрезеровано 4 кілометри дорожнього покриття та вкладено майже 500 тонн асфальтобетонної суміші вирівнюючого шару.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на