На водоймах Полтавщини до 15 листопада працюватиме навігація для малих суден

Водні поліцейські проведуть технічний огляд баз для стоянки маломірних суден на човнових станціях з подальшим їх інспектуванням 

На Полтавщині до 15 листопада 2019 року дозволена навігація для малих суден на водоймах. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.

З метою упорядкування використання плавзасобів на всіх водоймах Полтавщині, їх безпечного руху, підтримання правопорядкуі запобігання нещасним випадкам на воді, водні поліцейські Кременчука спільно з фахівцями інших галузевих служб планують реалізувати низку профілактичних заходів. Зокрема,  провести щорічний технічний огляд баз для стоянки маломірних суден на човнових станціях з подальшим їх інспектуванням.

Керівник водної поліції міста Кременчук Олег Стешенко нагадує власникам суден про необхідність дотримання правил перебування на човнах на водоймах, оформлення відповідних документів та наявність жилетів безпеки.    

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з 1 квітня на Полтавщині триває профілактична операція "Нерест", в рамках якої правоохоронці спільно з Держрибоохороною станом на 17 квітня вилучили у браконьєрів близько 800 кг риби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава