На засіданні виконкому міської ради розподілили грошову допомогу жителям Полтави

Міська влада Полтави виділила грошову допомогу учасникам бойових дій, хворим дітям та благодійній організації
Depo.
2 грудня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua
На засіданні виконкому міської ради розподілили грошову допомогу жителям Полтави
На засіданні виконкому міської ради розподілили грошову допомогу жителям Полтави

1 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Мамай, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську міську раду.

Серед питань, які розглядали – "Про виділення коштів". Міська влада продовжуватиме виплати на лікування дітей з онкологічною патологією та захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування по 20 тисяч гривень. Кошти отримають четверо батьків (опікунів), на загальну суму 80 тисяч гривень.

Одноразову матеріальну допомогу отримають тридцять два учасники бойових дій та інваліди війни, які брали безпосередню участь в АТО  по 1 000 гривень кожному, на загальну суму 32 тисячі гривень.

Окрім цього, 1 тисячу 200 гривень матеріальної допомоги отримає родина, в якій помер учасник бойових дій (воїн-інтернаціоналіст) за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті для надання матеріальної допомоги на поховання.

Також, відповідно до цього рішення, буде профінансовано Благодійну Організацію "СВІТЛО НАДІЇ" на загальну суму 50 тисяч гривень. У свою чергу, БО "СВІТЛО НАДІЇ" має забезпечити використання коштів, відповідно до Програми, та надавати відділу обліку та звітності управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради місячний та квартальний фінансові звіти про цільове використання бюджетних коштів.

257  800 гривень спрямовано для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".