Нардеп Іщейкін вирішив не жартувати з генпрокурором

Костянтин Іщейкін запізнився з подачею електронної декларації
Depo.
2 листопада 2016 10:20
ФОТО: depo.ua
Нардеп Іщейкін вирішив не жартувати з генпрокурором
Нардеп Іщейкін вирішив не жартувати з генпрокурором

Нардеп з Полтавщини Костянтин Іщейкін з запізненням подав свою електронну декларацію, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Єдиний державний реєстр декларацій.

Таке запізнення Іщейкін пояснив недосконалістю та незручністю онлайн-сервісу для подачі електронних декларацій.

Нардеп Іщейкін вирішив не жартувати з генпрокурором - фото 1

Щодо самої декларації полтавський нардеп зазначив в ній квартиру 118,8 кв.м. та гараж в Полтаві, земельну ділянку 7500 кв.м., незавершене будівництво 40 кв. м. в Ковалівці Полтавської області та незавершене будівництво квартири 132,5 кв.м. в Полтаві.

Іщейкін володіє двома автівками: ВАЗ 211440 2012 р.в. та Мерседес Бенц G500 1999 р.в. Серед задекларованих речей варто зазначити годинник Frank Muller  з колекції Casablanca, вартість якого не зазначена.

Серед доходів Костянтин Іщейкін вказав зарплату народного депутата 80 224 грн та зарплату за сумісництвом професора в Українській медичній стоматологічній академії м.Полтава 21 965 грн.

Грошові активи депутата складають 280 000 USD, 55 000 EUR та 1 680 000 UAH готівкою та 10 567 UAH на рахунку в "Приватбанку".

Набагато більшими є статки Юлії Іщейкіної, дружини нардепа, яка є дочкою Віри Кальник, дружини покійного екс-мера Полтави Анатолія Кукоби. Вона володіє багаточисельною нерухомістю в Полтаві, 3 автомобілями, корпоративними правами ТОВ " Біпол" та ТОВ "Готель Галерея" та тримає на рахунках в банках близько 5 млн. грн.

Нагадаємо, напередодні Генеральний прокурор України Юрій Луценко попередив нардепів, які не подали у визначений законом термін електронні декларації, про адміністративну та кримінальну відповідальність.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".