Нардепа з Полтавщини запідозрили в організації замовних мітингів

В об'єктив фотокореспондента потрапило листування народного депутата з групи "Відродження" Олега Кулініча
Depo.
9 грудня 2016 10:40
ФОТО: depo.ua
Нардепа з Полтавщини запідозрили  в організації замовних мітингів
Нардепа з Полтавщини запідозрили в організації замовних мітингів

Під час сесійного засідання Верховної Ради 8 грудня обраний на Полтавщині народний депутат Олег Кулініч вів листування з невідомим, який організовував акцію "всенародної селянської підтримки" законопроекту №4355. За цим законом місцевій владі передається право розпоряджатися землями сільгосппризначення, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Українські Новини.

"На вулиці пішов дощ. Боюся, люди довго не вистоять", -пише невідомий. "Я один не буду виходити", - відповідає йому депутат.
Нардепа з Полтавщини запідозрили  в організації замовних мітингів - фото 1

"Мітинг розійшовся, не пощастило з погодою :( Там дощ з льодом", - скаржиться трохи пізніше співрозмовник депутата.

І тут же рапортує, що головна робота зроблена: "Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук. Наступного разу теж організуємо в підтримку". "Шкода ((", - реагує депутат.

Нардепа з Полтавщини запідозрили  в організації замовних мітингів - фото 2

"Наступного разу теж організуємо в підтримку". "Шкода ((", - реагує депутат.

Через пару хвилин депутату на узгодження надходить текст: "Шкода, що люди, які зібралися під Радою на підтримку законопроекту №4355 змушені були стояти під парламентом в таку погоду. Але впевнений, що це не дарма ...". Пізніше текст з фото з'являються на сторінці у "Фейсбуці" Олега Кулініча.

Нардепа з Полтавщини запідозрили  в організації замовних мітингів - фото 3
Законопроект №4355 передбачає децентралізацію розпорядження землями, в тому числі - передачу місцевим органам влади права розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення.

Тим часом, ряд експертів критично поставилися до норм цього законопроекту. У Кабміні теж побачили ризики в проекті і заявили, що документ потребує серйозного доопрацювання.

У той же час, проект благополучно пройшов Комітет ВР з аграрних питань і земельній політиці (де Олег Кулініч є головою підкомітету) і включений до порядку денного Верховної Ради.

Пізніше на своїй сторінці у "Фейсбуці" Олег Кулініч пояснив, що не організовував мітинги, а по телефону переписувався з заступником голови "Української аграрної асоціації" Маряном Заблоцьким та своїм прес-секретарем.

"Коли стало відомо, що сьогодні законопроект №4355 розглядатися не буде, то мій прес-секретар запропонував мені вийти до людей, які зібралися на мітинг, і сказати про це, а також розповісти їм, яка подальша доля законопроекту. Я ж вважав, що виходити до людей було б правильно не лише особисто мені, а й керівникам Аграрного комітету та іншим співавторам законопроекту. Ми завжди робимо саме так, намагаючись консолідувати свою позицію навколо тих проблем, які найбільш гостро стоять для аграріїв і для села. Але оскільки в залі якраз розглядалося питання зняття недоторканості з народного депутата Новинського, а на вулиці погіршилася погода і люди пішли з-під стін Ради, то до них вийти ми так і не встигли. Прес-секретар зробив фото акції і пізніше надіслав їх мені для того, щоб опублікувати на "Фейсбуці", що і було зроблено. Мітинг в підтримку законопроекту був організований "Українською аграрною радою" спільно з "Всеукраїнською аграрною асоціацією", адже законопроект системно підтримують аграрні асоціації", - написав народний депутат.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".