НАЗК взялася перевіряти декларацію першого заступника голови Полтавської облради

Фахівці агенства перевірять декларацію Євгенія Холода за 2017 рік

6 листопада Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на засіданні ухвалило рішення про початок перевірки декларацій щодо восьми осіб. Серед посадовців, яких перевірятимуть, опинився і перший заступник голови Полтавської облради Євгеній Холод, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на НАЗК.

Антикорупційники перевірять декларацію Холода за 2017 рік. Рішення про початки відповідних перевірок були ухвалені на підставі аналізу звернень правоохоронних органів, громадських організацій та фізичних осіб-викривачів про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей, які містили фактичні дані, що можуть бути перевірені.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що Національне агенство з питань запобігання корупції внесло припис міністру освіти і науки України Лілії Гриневич стосовно ректора Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка: Володимир Онищенко має неврегульований потенційний конфлікт інтересів, що може вплинути на об'єктивність чи неупередженість ухвалення ним рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання ним свої службових повноважень, чим порушено вимоги частини першої статті 28 Закону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #НАЗК