ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Не стало депутата Полтавської обласної ради

1 серпня пішов з життя 49-річний депутат обласної ради п'ятого та шостого скликань, заслужений працівник сільського господарства України Григорій Вернигора
Depo.
4 серпня 2015 09:58
ФОТО: depo.ua
Не стало депутата Полтавської обласної ради
Не стало депутата Полтавської обласної ради

Трудову діяльність Григорій Вернигора розпочав із посади колгоспного зоотехніка, і дійшов до заслуженого працівника сільського господарства України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Новини Полтавщини".

У Полтавській обласній раді п'ятого та шостого скликань Вернигора Григорій Петрович працював у постійних комісіях: з питань аграрної політики та земельних відносин, з питань забезпечення законності та правопорядку.

За час роботи у депутатському корпусі Григорій Петрович показав себе активним, принциповим депутатом, за безпосередньої участі якого обласною радою прийнято важливі рішення щодо соціально-економічного та культурного розвитку Полтавщини, розбудови соціальної інфраструктури населених пунктів, розв'язання проблемних питань життєдіяльності територіальних громад.

Депутат регулярно зустрічався з виборцями, допомагав їм вирішувати як питання особистого, так і суспільного характеру.

Тим, хто знав Григорія Петровича, він запам'ятався як компетентний, невтомний, надзвичайно трудолюбивий керівник, справжній товариш, порядна людина, гарний сім'янин.

За вагомі трудові здобутки та активну громадянську позицію Вернигора Григорій Петрович був нагороджений Почесними грамотами Полтавської обласної ради, відомчими почесними відзнаками.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.