ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Неповнолітні діти загиблих в АТО полтавців отримали по 1000 гривень

Волонтери та організатори 4 Міжнародного рок-н-рольно-футбольного фестивалю "VORSKLA-ROCK'N'BALL" передають кошти дітям
Depo.
9 вересня 2015 17:39
ФОТО: depo.ua
Неповнолітні діти загиблих в АТО полтавців отримали по 1000 гривень
РОдинам загиблих в АТО допомагають волонтери

Судячи з чеків, які організатори викладають у соцмережах, кожна дитина отримала 1000 гривень, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Родинам загиблих бійців, що проживають у віддалених селах області, кошти віддали грошовим переказом, до інших діток волонтери приїжджають.

Нещодавно організатори відвезли кошти неповнолітнім дітям бійців, що проживають у Нових Санжарах. В районному центрі волонтери відвідали родину Збицьких, у яких виховується дві донечки: 13-річна Вероніка, і 6-річна Настя. Батько дівчат Максим Збицький загинув 16 грудня 2014 року у селі Луганське.

Відвідали волонтери також родину Олександра Мокляка, який загинув 6 лютого 2015 року у селищі Чорнухине, нагородженого орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно. У Олександра лишився 6-річний син Артем.

Відвозили допомогу родинам волонтерка "Команди Небайдужих" Ольга Стенько, координатори фестивалю та начальник Управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, хоча фестиваль організовано на кошти меценатів без фіндопомоги влади.

Більше новин про життя Полтави читайте на Depo.Полтава