Німці навчатимуть полтавських архітекторів, як забудовувати місто

Згідно з новою стратегією планування, через 10 років Полтава може мати вигляд сучасного європейського міста

Depo.
21 квітня 2017 16:05
ФОТО: depo.ua

До кінця цього року в Полтаві планують затвердити нову стратегію планування міста, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Німецькі архітектори та фахівці з містобудування навчатимуть українських колег за європейськими стандартами. Про це розповіла експерт групи підтримки проекту Олеся Григорієва. І пояснила - співпраця з іноземними партнерами дасть змогу полтавським спеціалістам швидко освоїти сучасне планування.

Згідно з цим планом, через 10 років Полтава може мати вигляд сучасного європейського міста.

"Ґрунтовно і детально було проаналізовано всі деталі, які стосуються існування міста Полтава. Це і кількість населення, і його структура, і ринок праці, і доходів. Ми аналізували і капітальні інвестиції, і бізнес-одиниці, промисловість, торгівлю. Навіть аналізували лісове господарство, яке теж впливає на розвиток нашого міста", - експерт групи підтримки проекту "Інтегрований розвиток міст України" Олеся Григорієва.

Нагадаємо, що 13 квітня у Полтаві презентували модель транспортної розв'язки біля МакДональдса. В Укравтодорі вважають, що реконструкція старої дороги коштуватиме на 1 млрд грн дешевше, ніж будівництво нової об'їздної магістралі.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава