ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нові авто: поліція пересідає на ЗАЗи

АвтоЗАЗ запропонував свої транспортні засоби правоохоронцям
Depo.
24 серпня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Нові авто: поліція пересідає на ЗАЗи
Поліція пересідає на ЗАЗи

Відносно недавно єдиний український автовиробник повного циклу, "Запорізький Автомобілебудівний Завод", в рамках "Столичного АвтоШОУ" презентував модифікації ZAZ FORZA і ZAZ VIDA, адаптовані для служби в регіональному підрозділі поліції охорони Київської області, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Серед безумовних плюсів цих моделей, автовиробник називає можливість "перетравлювати" бензин низької якості. Всі моделі ZAZ FORZA і ZAZ VIDA, у процесі підготовки для служби в поліції охорони, були оснащені комплексом необхідного додаткового обладнання. Автомобілі отримали світлосигнальні гучномовні пристрої, радіостанції, а кузова оформлені спеціальними кольоро-графічними елементами у відповідності зі стандартами поліції охорони.

"Ми раді, що державні структури звернули увагу на продукт, пропонований Запорізьким Автомобілебудівним Заводом. Наші автомобілі краще пристосовані для не самих простих умов української експлуатації. Також важливим моментом є так звана «вартість володіння»: в порівнянні з автомобілями, які, наприклад, стоять на службі поліції, ZAZ FORZA і ZAZ VIDA значно дешевше в плані технічного обслуговування, вартість запасних частин також відчутно дешевша. Все це, при інших рівних умовах роботи дозволяє економити бюджетні кошти", - зазначив заступник Голови Правління по виробництву автомобілів Корпорації УкрАВТО Олег Папашев.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на