Нові штрафи: Податківці полюють на авто з іноземною реєстрацією

Державна фіскальна служба України найближчим часом має намір посилити контроль за автомобілями іноземної реєстрації
Depo.
26 жовтня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua

Автомобілі, які знаходяться на території України в режимі тимчасового ввезення або транзиту, каратимуть штрафами, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

"Податківці" планують проводити спільні рейди з патрульної поліцією і застосовувати до порушників заходи, передбачені законодавством. Які? Про це в ДФСУ повідомили AUTO-Consulting в офіційній відповіді прес-служби.

Зокрема, з числа працівників митниць та патрульної поліції будуть сформовані мобільні екіпажі, які будуть контролювати основні дороги на предмет виявлення порушників митного законодавства. У разі їх виявлення, до них будуть застосовуватися наступні заходи:

Згідно ст. 481 МК України за перевищення допустимого терміну тимчасового ввезення транспортного засобу не більше, ніж на 3 доби - передбачений штраф 850 грн.

За повторне порушення цього пункту на строк від 3-х до 10 діб - вже покладений штраф 5100 грн. За порушення строку ввезення більше 10 днів, згідно ч. 3 ст. 481 МК України буде виписаний штраф вже у 17000 грн.

Крім того, співробітники митниць при виявленні фактів використання автомобілів у режимі "тимчасового ввезення", за яким передбачено пільговий режим в інших цілях, можуть застосувати положення ст. 485 МК України, яка передбачає штраф у розмірі 300% несплачених митних платежів.

А в разі порушення термінів режиму "транзиту" ст. 95 ТК України в'їхав і катається та ненадання відповідних документів в належні терміни і в'їхав недоехал, застосовуються вже такі заходи (штраф) згідно ст. 470 МК України:

Перевищення строків на 1 добу - 170 грн;

Перевищення строків від 1 до 10 діб - 3400 грн;

Перевищення строків більше 10 днів - 8500 грн.

Таким чином, використання автомобіля іноземної реєстрації, за межами законодавчого поля на території України може обійтися дуже дорого.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці