Нова влада Полтави відшкодує перевізникам кошти за пасажирів-пільговиків (ВІДЕО)

Пільговиків, яким відмовлять у безкоштовному перевезенні, просять одразу звертатись зі скаргою до оперативних служб

Сьогодні, 28 вересня під час засідання виконкому Полтавської міської ради розглянули питання "Про компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян", повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Начальник управління соціального захисту Наталія Бондаренко доповіла, що на відшкодування коштів перевізникам з 8 по 31 серпня з міського бюджету виділили 8 млн 650 тис. 418 грн.

Секретар міськради Олександр Шамота зазначив, що представники влади виконали всі умови, які висунули перевізники, аби пільгові категорії населення мали змогу їздити безкоштовно, компромісу чекають і зі зворотнього боку.

"Міська влада зі свого боку виконала всі вимоги перевізників, тепер вони мають виконати всі зобов'язання, задля того, щоб пільговики мали змогу їздити у громадському транспорті безкоштовно", - зазначив Шамота.

Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко звернувся до полтавців з проханням повідомляти до служби "1580" про кожен випадок, у разі відмови перевізників у пільговому проїзді. Для повідомлення варто зафіксувати державний номер транспорту та номер маршруту. З такими водіями обіцяють одразу проводити профілактичні бесіди.

Також заступник мера зазначив, що на сьогодні кількість таких перевізників значно зменшилась до двох-трьох звернень вдень, хоча раніше їх кількість могла сягати і сотні за добу.

Нагадаємо, 26 вересня заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко розповів, що вони вже домовились з перевізниками щодо пільгових перевезень, нині ж тривають перемовини з приводу повернення старих тарифів за проїзд. За словами перевізників оптимальна ціна за проїзд у громадському транспорті Полтави становить сім гривень, влада ж вимагає дотримуватись рішення суду та брати з пасажирів маршруток по чотири гривні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава