ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обурені полтавці обіцяють перекрити дорогу на "Сорочинський ярмарок"

Відрізок автодороги Гадяч-Миргород не бачив навіть ямковго ремонту
Depo.
28 липня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua
Обурені полтавці обіцяють перекрити дорогу на "Сорочинський ярмарок"
Обурені полтавці обіцяють перекрити дорогу на "Сорочинський ярмарок"

Якщо найближчим часом не розпочнеться ремонт відрізку автодороги міжрайонного значення Гадяч - Миргород (неподалік селищ Обухівка, Савинці, Зелений Кут), яка має напівзруйнований стан, мешканці 3-х сіл погрожують перекривати там трасу під час проведення "Сорочинського ярмарку", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ВПолтаве.інфо.

Про це на минулому сесійному засіданні розповів депутат від Миргородського району Полтавської облради Володимир Цибенко. Він зауважив, що на цій дорозі навіть ямковий ремонт не проводився. А через жахливий стан доріг місцеві не мають можливості дістатись лікарні, а до них не можуть доїхати "швидкі" чи пожежники за необхідності. Також зазначив, що відмовляються перевізники їздити по цих дорогах.

У Миргородському районі активісти кажуть, що у випадку неприйняття мір щодо ремонту, або будівництву цієї дороги - будуть перекривати трасу у період "Сорочинського ярмарку".

Для того, щоб уникнути перекриття доріг під час ярмаркування, депутат попросив включити до програми ремонтування доріг вказаний ним відрізок та подав звернення жителів із більш ніж 300-ма підписами.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на