ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Очільник Полтавської ОДА підтримав проект молодих архітекторів

Валерій Головко висловився за продовження реалізації проекту відкритого простору перед головною адміністративною будівлею Полтавщини

Depo.
15 лютого 2018 16:45
ФОТО: depo.ua

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко поклав край суперечкам щодо долі проекту реконструкції майдану перед будівлею оьлдержадміністрації. Про це він написав на сторінці у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Полтава.

"Зараз є багато суперечок навколо проекту "Територія Майдану". Але затягувати вже немає куди. Необхідно якомога швидше переходити від теоретичної площини до практичної. Ми можемо довго говорити, але самими суперечками справі не допоможеш, реконструкція - це процес складний та довгий", - зазначив Валерій Головко.

"Ми вже мали час на обговорення та голосування, кожен бажаючий міг висловити свою думку. Більшістю голосів переміг проект "Відкритий парк" полтавської urban-платформи CityLab. А зараз уже необхідно переходити до роботи та об'єднувати зусилля заради кращого результату, то ж працюємо", - резюмував голова Полтавської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що територію перед ОДА хочуть оновити. Тут планують створити місце для вшанування пам'яті жителів Полтавщини та всієї України, які відстоювали гідність і свободу країни на Майдані. Але частина громадських активістів виступила проти проекту "Струмок Революції", розробленого молодими полтавськими архітекторами.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава