Очільники Полтавської ОДА зустрілися з послом США в Україні

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко подякував Марі Йованович за політичну й фінансову підтримку та запропонував співпрацю

Depo.
20 квітня 2017 17:26
ФОТО: depo.ua

Вчора, 19 квітня до Полтави завітала Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Голова ОДА Валерій Головко подякував послу та Сполученим Штатам за політичну й фінансову підтримку України, під час російської агресії . Очільник також зазначив, що Полтавщина є привабливою областю для інвестицій Сполучених Штатів. Співпраця країн дає можливості для розвитку справ як для українських, так і американських бізнесменів.

На його думку США буде цікаво подивитися на Полтавщину з точки привабливості ресурсу природних копал і промисловості, а також розвиненого аграрного сектору.

" У нас є підприємства, які сьогодні співпрацюють з Американськими компаніями і цей досвід продуктивний. Високі технологічні досягнення США можуть підтримати розвиток промисловості і аграрного сектору в Україні, зокрема на Полтавщині. Дуже серйозна корпорація може бути у нас в галузі видобування газу і нафти, тому що досвід американських компаній показує, що ми можемо використовувати більш ефективно ті ресурси, які має Полтавщина", - зазначив Валерій Головко.

Наступну зустріч планують провести в Американській торговій палаті в Києві, а потім, можливо, і в посольстві Сполучених Штатів.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава