ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оголошено фотоконкурс "Молодь незалежної України"

До дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України міська рада оголосила фотоконкурс
Depo.
28 липня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua
Оголошено фотоконкурс "Молодь незалежної України"
Оголошено фотоконкурс "Молодь незалежної України"

"Молодь незалежної України" відбувається з ініціативи управління у справах сім'ї, молоді та спорту та виконавчого комітету Полтавської міської ради та Студентської ради міста, повідомляє Depo.Полтава із посиланням на міську раду.

Фотоконкурс проводиться в рамках відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, з метою створення належних умов для розвитку громадянської активності, виховання правової культури, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості, формування духовних цінностей українського патріота: популяризації серед молоді почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української Держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне, йдеться у повідомленні.

Перший етап проводиться із 15 липня до 20 серпня (реєстрація учасників та інтернет-голосування). Другий етап відбудеться із 21 по 31 серпня (організація фотовиставки та нагородження переможців). Для участі варто вступити до спільноти vk.com/club98064888 та завантажити в основний альбом одне фото. Важливо, що всі фото повинні відображати реальні життєві ситуації і тенденції розвитку молоді. Також фотографії повинні бути зроблені в Україні.

Більше новин про життя міста читайте на на Depo.Полтава.