ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оксана Деркач вважає, що Полтавська міська рада пасивна

Секретар Полтавської міськради назвала своїх колег депутатів інертними
Depo.
24 липня 2015 09:16
ФОТО: depo.ua
Оксана Деркач вважає, що Полтавська міська рада пасивна
Оксана Деркач вважає, що Полтавська міська рада пасивна

В ефірі "Громадського TV" секретар Полтавської міськради Оксана Деркач дала відповідь на різні актуальні питання, які стосуються життєдіяльності Полтави, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на "Громадське TV".

Ведучий попросив гостю оцінити роботу Полтавської міськради, адже вона після Революції гідності і досі працює у тому ж складі. Оксана Деркач хоче щоб полтавські депутати були активніші: "Їхні функції чітко виписані законом і вони досить широкі. Депутат повинен не лише приходити на сесію і піднімати руку. Депутат повинен працювати із людьми. Він повинен проводити зустрічі і прийоми і вирішувати ті питання, які в рамках його повноважень можна вирішити. Я б сказала, що діючий склад пасивний".

Оксана Деркач нині очолює міську організацію партії "Рідне місто - рідний край". До цього пані Деркач керувала міською організацією Партії Регіонів. До новоспеченої партії увійшов і екс-голова Полтавської ОДА, головний регіонал Полтавщини Олександр Удовіченко. На запитання ведучого - кого партія висуватиме на місцевих виборах як кандидата на посаду міського голови Полтави, Оксана Деркач заявила: "Давайте потримаємо інтригу".

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.