ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Олександр Мамай подарував дітям-інвалідам тисячу гривень і два пакунки цукру

"Совість України" активно продовжує підготовку до виборів за рахунок державного бюджету
Depo.
5 серпня 2015 14:03
ФОТО: depo.ua

Чинний полтавський міський голова Олександр Мамай збирає батьків, що мають дітей з особливим потребами, і роздає їм по тисячі гривень та цукор, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Сайт Полтавы". Оскільки бажаючих отримати подарунки від мера виявилося чимало, зустріч з батьками розподілили на кілька заходів та на кілька днів. Зустріч з мером відбулася у офісі партії "Совість України". На початку присутнім показали відеоролик про Полтаву післявоєнних часів до сьогодення.

Згодом з'явився сам очільник партії "Совість України" міський голова Олександр Мамай, який відповів на болючі запитання полтавців: проїзд у громадському транспорті, комунальні платежі, доступ до медобслуговування.

Крім того, мер повідомив, що у Полтаві зареєстровано 974 дитини із особливими потребами. Олександр Мамай підписав розпорядження, щоб батьки усіх дітей отримали фінансову допомогу у розмірі - 1000 гривень. На ці потреби з міського бюджету виділено близько мільйона гривень. Для отримання грошової допомоги батьки дітей-інвалідів повинні звернутися до міської ради із відповідним письмовим проханням та копіями документів.

Більше новин про життя міста і області читайте на Depo.Полтава.