Олександр Шамота прокоментував візит екс-мера Полтави до очільника поліції (ВІДЕО)

Секретар міськради запевнив, що зміни у реєстрі Мін'юсту є незаконними, а Олександр Мамай повернеться до влади тільки з рішенням суду

Сьогодні, 10 грудня, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота прокоментував політичні протистояння між ним та Олександром Мамаєм і підтвердив свої звинувачення щодо тиску екс-мера на очільника поліції Полтавщини, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

"Щодо факту перебування Шамоти та Киви в кабінеті начальника УВД – це 100% інформація і спроба тиску на Андрія Замахіна з метою завести екс-мера у міську раду була, попри їх виправдовування", - зазначив Шамота.

Також секретар міськради додав, що це не вплинуло на роботу поліції, а внесення змін до Єдиного державного реєстру стосовно Мамая є незаконним, що офіційно підтвердив і реєстратор, який це зробив.

Також Олександр Шамота наголосив, що 20 вересня Олександр Мамай отримав свою трудову книжку, про що є відповідний запит в журналі отримання цього документу і пообіцяв оприлюднити цю інформацію у соцмережах.

Шамота запевняє, що нині колишній мер жодного відношення до Полтавської міської ради та виконкому не має і повернуться до цього питання тільки у разі відповідного рішення суду.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Полтаві тривають політичні протистояння між колишнім міським головою Олександром Мамаєм і секретарем міськради Олександром Шамотою. Екс-мер на своїй сторінці у "Фейсбуці" заявив про протиправні дії щодо нього зі сторони прокуратури та СБУ. А секретар Полтавської міськради Олександр Шамота звинуватив Мамая у черговій спробі рейдерського захоплення міста. За його словами, колишній мер з Іллею Кивою чинили тиск на очільника поліції Полтавщини Андрія Замахіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава