ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Опонент Мамая лякає полтавців, що той хоче провести своїх "йовбаків" у раду

Депутат Полтавської міськради від Партії простих людей заявив, що міський голова "заводить у раду своїх людей"
Depo.
19 листопада 2015 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це "найпростіший" депутат Олександр Шамота повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, передає кореспондент Depo.Полтава

Шамота пише, що міський голова Олександр Мамай хоче пропхати в раду "свою гвардію". "Щойно отримав інформацію! Мамай заводе свою стару банду у міську раду! Замість обраних депутатів, які понаписували відмову від депутатства, хто під тиском хто за гроші , депутатами стають представники старої банди Чума України.Сподівається, що це йому допоможе грабувати далі! Не дочекаеться!", - написав Шамота у Фейсбук.

Опонент полтавського мера: "Мамай хоче провести своїх "йовбаків" у раду" - фото 1

Пізніше депутат оприлюднив список так званих "йовбаків" Олександра Мамая: "ЙОВБАКИ" МАМАЯ! Стали відомі прізвища депутатів мертв'яків за яких не голосували люди і заради яких мамай повикидав з депутатів законнообраних! Отже: Сахно, Климко, Бринцов, Медяник, Голдиш, Порохня, Івченко"

Нагадаємо, Партія простих людей на чолі з керівником Сергієм Капліним підтримала на виборах другого туру у Полтаві опонента міського голови Мамая - Андрія Матковського - "БПП - Солідарність". Сьогодні ж депутат міськради від "Солідарності" Сергій Чередніченко заявив, що люди Мамая пропонували йому гроші за "правильне" голосування

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Полтавці, долучайтеся до нашої групи ВКонтакте!

Більше про житт