ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Організатори "Кадетаріуму" вкладуть гроші з премії у наступні мистецькі проекти

Гроші новоспечені лауреати збираються використати для наступних мистецьких проектів
Depo.
7 грудня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua
Організатори "Кадетаріуму" вкладуть гроші з премії у наступні мистецькі проекти
Організатори "Кадетаріуму" вкладуть гроші з премії у наступні мистецькі проекти

4 грудня у приміщенні Полтавського художнього музею відбулося вручення щорічної міської премії імені Миколи Ярошенка. У номінації "Громадська діяльність (організація і проведення мистецьких акцій)" премію отримала команда організаторів "Кадетаріуму", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу об'єднання Magnum Opus.

До списку лауреатів увійшло 8 "кадетаріумців": Борис Тристанов, Святослав Келим-Золотайко, Нато Мікеладзе, Рузанна Давітян, Роман Повзик, Роман Іщенко, Марина Герасименко та Артур Ароян. Вони отримали диплом лауреата премії, медаль з гравіюванням "Кадетаріуму" та свідоцтво на 2500 грн.

"Всім дякуємо і вітаємо. Ми стали лауреатами премії імені Миколи Ярошенка. Це наша спільна перемога. Всіх і кожного, хто долучився до виставок, прибирань, акцій та ініціатив!", написали адміністратори спільноти "Кадетаріум" у соцмережі ВКонтакте відразу після вручення.

Один з організаторів "Кадетаріуму", архітектор Артур Ароян, говорить, що було б неправильно розподіляти ці гроші між собою, оскільки дуже багато людей брали участь у прибиранні будівлі Кадетського корпусу, підготовці та організації цих заходів.

Лауреати відзначають, що насправді ця нагорода - це визнання роботи сотень полтавців, які зробили свій внесок у розвиток міста.

Нагадаємо, що у квітні і травні минулого року в будівлі Кадетського корпусу пройшли соціально-мистецькі акції "Кадетаріум", які зібрали велику кількість митців різних напрямків. Тоді заходи визнали одним з кращих соціальних проектів в Україні. Далі вже події "Кадетаріуму" відбуваються поза приміщенням багатостраждальної будівлі і об’єднують довкола себе багато ініціативних полтавців.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у