ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ОВК у 151 окрузі на Полтавщині відновила роботу

Голоси з останньої ДВК нарешті дорахують
Depo.
21 липня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua
ОВК у 151 окрузі на Полтавщині відновила роботу
ОВК у 151 окрузі на Полтавщині відновила роботу

Комісія у 151 окрузі на Полтавщині відновила свою роботу, іде перерахунок останньої недоперерахованої дільниці, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Фейсбук нардепа від "Батьківщини" ГМ "Опора"

Наразі на засіданні присутні 14 членів ОВК. До комісії були викликані члени ДВК №530701 (с. Нові Мартиновичі - середня дільниця). При цьому, протягом засідання періодично виникають внутрішні суперечки між членами ОВК. В той же час під стінами ОВК зібрався мітинг прихильників "Батьківщини".

Слід відмітити, що на даний момент в Полтавському адміністративному суді відбувається розгляд справи щодо призначення перерахунку усіх голосів за позовом Олексія Рябоконя, який мав відбутися ще вчора, 20 липня.

Згідно частини 11 статті 172 Кодексу адміністративного судочинства, вирішення справ, щодо рішень, дій чи бездіяльності виборчих комісій, розглядається у дводенний строк.

Нагадаємо, 19 липня ОВК не змогло завершити перерахунок останньої дільниці, так як більшість членів комісії покинули свої робочі місця та до тепер так і не повернулись до роботи. В той день комісія мала зробити перерахунок семи виборчих дільниць. Під час засідання чотири рази повідомляли про мінування приміщення та вимкнули світло.

Наразі ЦВК оброблено 99,53% протоколів. Лідирує Руслан Богдан ("Батьківщина") - 21,8%, на другому місці самовисуванець Олексій Рябоконь - 16,78%.

ОВК у 151 окрузі на Полтавщині відновила роботу - фото 1

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на