П'ять областей, де дороги зроблять найшвидше

"Укравтодор" планує завершити усі заплановані роботи з ліквідації ям і деформацій на дорогах державного значення до 15 червня
Depo.
25 травня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

Поки кращі результати за темпами виконання робіт з ямкового ремонту показують Кіровоградська, Тернопільська, Чернігівська, Донецька і Запорізька області. Занепокоєння щодо своєчасного виконання робіт викликають Миколаївська, Дніпропетровська та Житомирська області, - наголошується в повідомленні, передає Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Дорожники не мали можливості виконувати ямковий ремонт і відстали від графіка через погані погодні умови, але обіцяють закінчити роботи вчасно. З поточного тижня дорожники по всій Україні будуть працювати і в суботу.

"Укравтодор" нагадує, що в середині квітня В. Гройсман доручив Держагентству завершити всі заплановані роботи з ліквідації ям і деформацій на дорогах державного значення до 15 червня і використовувати 1,1 млрд грн на "ямковий" ремонт доріг загального користування. За ці гроші дорожники планують відремонтувати близько 3,6 млн кв. м дорожнього покриття.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на