Парламент порадував автолюбителів новим акцизом на автомобілі

На радість багатьох автолюбителів, Верховна Рада значно зменшила акцизний податок на покупку уживаних автомобілів
Depo.
28 листопада 2015 12:19
ФОТО: depo.ua

Проект закону №3251 з другого разу підтримали 239 народних депутатів, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Наприклад, з уживаного автомобіля з об'ємом двигуна до 1000 куб. см, з якого справлявся акциз в майже 1,5 євро за кубічний сантиметр, тепер будуть стягувати лише 10 євро центів. Сума акцизного податку для такого авто складе не більше ста євро за старою ціною в 1,5 тис. євро.

Також нагадаємо, що парламент 25 листопада 2015 року проголосував за законопроект №1674, який передбачає скасування ввізних мит на електромобілі. До цього часу на ввезення більшості легкових автомобілів в Україні діяла мито в 10%. На електромобілі воно становило 8% від митної вартості транспортного засобу. Саме цих 8% після вступу Закону в силу при ввезенні електромобіля в Україну платити не треба.

Акцизний збір для легкових електромобілів становить 109,129 євро за штуку. Цей збір також скасований. Але при ввезенні автомобіля треба платити ще ПДВ, що становить 20% від вартості автомобіля та всіх податків. Його пропонували скасувати в законопроекті №1674, але депутати його іще не прийняли.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Полтавці, пропонуємо вам цікаві новини, обговорення і спілкування у нашій групі