Партія "КрАЗів" виявилася непридатною для експлуатації в зоні АТО

Автозавод з Полтавщини звинувачують у поставці військовим неякісної автотехніки
Depo.
15 грудня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Партія "КрАЗів" виявилася непридатною для експлуатації в зоні АТО
Партія "КрАЗів" виявилася непридатною для експлуатації в зоні АТО

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України встановлено факт поставки несправної військової техніки на суму майже 3,5 млн гривень, що призначалася для експлуатації в зоні проведення антитерористичної операції, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу відомства.

Встановлено, що у квітні 2015 року між Міністерством оборони України та ПАТ "АвтоКрАЗ" укладено договори на поставку військової техніки, зокрема автомобіля підвищеної прохідності КрАЗ-63221-02, автомобіля-тягача підвищеної прохідності КрАЗ-64446-02 з напівпричепом ВАРЗ-НПВ-6009.

При прийманні вищевказаної техніки, військове представництво Міноборони України, належним чином не перевірили її якість та прийняли товар у несправному стані. У зв'язку з чим, військова частина не мала можливості використовувати поставлені автомобілі за призначенням.

За вказаним фактом, військовою прокуратурою Дарницького гарнізону, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".