ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мамай розгляне першу петицію від громади

З необхідних 250 підписів петиція зібрала 257
Depo.
11 листопада 2015 15:54
ФОТО: depo.ua

Петиція про "Поліпшення роботи громадського транспорту" зібрала необхідну кількість підписів і потрапила на розгляд до міського голови Полтави, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Сайт города Полтавы.

Петиція зареєстрована 6 листопада, за чотири дні вона зібрала 257 підписів з необхідних 250, автор петиції - Ігор Ізотов.

В тексті петиції зазначаються такі пункти:

1. Дотримання розкладу всіма видами громадського транспорту. Графіки руху мають бути доступними на зупинках і в спеціальних додатках для смартфонів.

2. Запровадження системи "єдиного електронного квитка". Він має поширюватися на всі без виключення види громадського транспорту. Кожен мешканець українських міст має отримати можливість платити за одну поїздку незалежно від кількості пересадок (або за абонемент на місяць чи більше).

3. Надання пріоритетності на вулицях пішоходам. Одночасно з ремонтом проїжджої частини має відбуватися заміна покриття тротуарів на перехрестях мають бути з’їзди для дитячих та інвалідних візків.

4. Велосипед як повноцінний вид транспорту. Створення велосипедних маршрутів та пересадочних хабів на транспортних вузлах.

Цілком імовірно, що петицію розглядатиме вже новообраний мер, вибори якого відбудуться 15 листопада.

Більше новин про життя Полтави і області читайте наDepo.Полтава.

Ми тепер ВКонтакте. Долучайтеся