ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Петро Ворона покладає великі надії на нового прокурора Полтавської області

Голова обласної ради тішиться переводом Яна Стрелюка з Полтави назад, до Києва
Depo.
9 вересня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua

Учора, 8 вересня, відбулася зустріч керівництва Полтавської обласної ради з представниками консультативної місії ЄС, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Сайт города Полтавы". Головне питання, що винесли на обговорення - реформування регіонів. За словами голови обласної пади Петра Ворони, сьогодні немає реального реформування правоохоронних органів. Набір до нової поліції, безумовно є позитивною тенденцією, проте рівень довіри громадян до правоохоронців залишається низьким.

Петро Ворона вважає, що органи досі живуть за старими принципами, де рука руку миє, в гучних провадженнях, таких як вбивство Олега Бабаєва, розкрадання при будівництві дороги "Київ" - "Харків", досі не покарано винних. Голова облради твердить, що у громади було чимало нарікань на роботу екс-прокурора Полтавщини Яна Стрелюка. Тож на новопризначеного Сергія Попова покладено чимало сподівань.

Нагадаємо, незадовго до переводу Стрелюка, між ним та Петром Вороною виник конфлікт через самовільне захоплення земель у Хорольському районі. Голова облради звинуватив екс-прокурора у кришуванні цієї справи, а останній порадив Вороні думати головою.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.