Під Полтавою на трасі "Київ-Харків" з'явиться нова система освітлення та відеокамери (ФОТО)

Для безпеки пішоходів на автодорозі М-03 у Копилах облаштують світлофори з кнопками виклику 

Під Полтавою у селі Копили триває поточний середній ремонт автодороги М-03 "Київ-Харків". Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Невдовзі на автошляху буде влаштовано два типи покриття: поширення та посилення. Посилення передбачає регенерацію, укладку нижнього шару та верхнього шару, його загальна товщина – 29 см. А роширення буде влаштовано на окремих ділянках, його товщина складатиме 53 см за рахунок укладки додаткових шарів зі щебенево-піщаної суміші. Нині на частині ділянки вже укладено нижні шари, на іншій частині триває фрезерування покриття.

Окрім того, на автодорозі у Копилах встановлять сучасну систему освітлення та камери відеоспостереження. Для безпеки пішоходів планується влаштування пішоходного переходу зі світлофорним регулюванням та кнопкою виклику, нанесено п'ять червоно-білих пішоходних переходів та збудовано стільки ж автобусних зупинок.

Нагадаємо, на Полтавщині у Великобагачанському районі в рамках "реабілітації" автодороги М-03 "Київ-Харків" триває спорудження обходу села Красногорівка. Нині фахівці будують скотопрогін, зводять праву частину мосту через річку Гнилиця та демонтують праву частину мосту через річку Псел.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава