ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємцям-переселенцям дадуть другий шанс у Полтаві

Вимушено переміщених осіб навчають підприємницькій справі
Depo.
11 вересня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Підприємцям-переселенцям дадуть другий шанс у Полтаві
Тренінги для внутрішньо переміщених осіб

Програма розвитку ООН для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській та Донецькій областях та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) оголосила конкурс на здобуття малих грантів для започаткування та відновлення підприємницької діяльності, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

"В рамках проекту здійснюється навчання щодо підтримки підприємницької діяльності вимушено переміщених осіб. Це означає, що ті особи, які нині переїхали до Полтавщини і прагнуть започаткував власну справу або відновити існуючий бізнес, мають можливість взяти участь у конкурсі і отримати грантову підтримку. Щоб розвиток їх бізнес-ідей був успішним, проводиться 5-денний тренінг з опанування навичок підприємницької діяльності", - зазначила регіональний координатор проекту "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні" в Полтавській області Надія Тімошенко.

Одна із учасників тренінгу - Марина, готує бізнес-проект по відкриттю танцювальної школи. "Хочеться створити місце і підготувати відповідні програми як для дітей та жінок більш старшого віку. В наш час, мені здається, це актуально. І я потрапила сюди для цього, аби якісно доопрацювати свій бізнес-план і зробити дійсно цікаву школу, оскільки у Полтаві вже є достатня конкуренція", - поділилася враженнями Марина.

Крім конкретної допомоги вимушено переміщеним особам, реалізація проекту є суттєвою підтримкою для розвитку всього регіону і створення нових робочих місць.
"Основне завдання, яке стоїть перед тренерами - розвинути у учасників управлінські навички у формуванні підприємницької діяльності, розібратися у самому ринку збуту, дізнатись, які сегменти варто обслуговувати саме цій категорії початківців-підприємців", - розповіла тренер проекту Світлана Шевченко.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава