ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Півтисячі людей пікетують філію "Укрнафти" в Кременчуці

Попри те, що постачання сировини відновили, пікетники не розходяться третій день
Depo.
3 серпня 2015 10:40
ФОТО: depo.ua
Півтисячі людей пікетують філію "Укрнафти" в Кременчуці
Півтисячі людей пікетують філію "Укрнафти" в Кременчуці

Сьогодні, 3 серпня, ПАТ "Укртатнафта" організувала третій день поспіль пікет перед офісом "Придніпровських магістральних нафтопроводів" - філії "Укртранснафти" на вулиці Перемоги в Кременчуці, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Телеграфъ". Цього разу пікет найбільш масовий. За інформацією Василя Хоменка, голови профспілкового комітету "Укртатнафти", на мітингу зараз 500 людей.

Люди кажуть, що у них немає роботи. Вони принесли з собою намети, плакати. На сміттєвих баках наклеїли фото виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника, керівника "Укртранснафти" Романа Сидорака та керівника Кременчуцької філії "Укртранснафти" Віталія Величко. Пікетники вимагають, щоб протягом 48 годин усі троє пішли у відставку, кричать "банду геть".

Стоять також із плакатами "Не дамо знищити українську нафтопереробку". Згодом пікетувальники принесли торт і пішли вручати його голові профспілкового комітету "Придніпровських магістральних нафтопроводів», на торті напис" Укртат + Укртранс = благополуччя". Але їм не відчинили двері офісу і не впустили всередину.

Один із працівників заводу каже, що вийшов на мітинг "щоб не гралися з процесом переробки в політичних цілях!". Інший говорить: "Ми бажаємо працювати, не вирішуйте свої політичні питання за рахунок людей". Люди говорять однаковими фразами.

Василь Хоменко, голова профспілкового комітету ПАТ "Укртатнафта", бере активну участь в організації мітингу. Він заявив, що після нашого першого мітингу нафта почала надходити. Чому і далі продовжується пікет - незрозуміло.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.