Погана спадковість: Вчені з'ясували, що штовхає жінок на зраду

Найчастіше жінок на зраду штовхає приклад батьків, нудьга і помста
Depo.
2 листопада 2016 10:43
ФОТО: depo.ua
Погана спадковість: Вчені з
Погана спадковість: Вчені з'ясували, що штовхає жінок на зраду

Британські вчені стверджують, що батьківське виховання може вплинути на майбутнє ставлення людини до подружньої вірності, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Век".

В опитуванні взяли участь близько тисячі добровольців, серед яких були представники як чоловічої, так і жіночої статі. Всім їм слід було відповісти на одне і питання - що саме штовхає людей на зраду. Результати опитування виявилися досить несподіваними. Так, 71% представниць слабкої статі зраджували своїм партнерам, слідуючи прикладом своїх матерів - їх мами теж обманювали своїх других половинок.

Також з'ясувалося, що дві третини опитаних жінок готові зраджувати, оскільки так поступали їх матері. Для порівняння варто зазначити, що лише 45% чоловіків, які зраджували своїм обраницям, зізналися, що їхні батьки теж були викриті в зраді.

В ході опитування було розвінчано ще один міф - більшість чоловіків зовсім не пишаються своєю репутацією підкорювача жіночих сердець. При цьому 89% жінок і 83% чоловіків зізналися, що подружня невірність для них є аморальною і неприйнятною.

Раніше науковці Університету штату Техас під керівництвом Девіда Басса прийшли до висновку, що у чоловіків і жінок відрізняються не тільки мотивація невірності, але і її розуміння. На думку Басса, представники різних статей йдуть на невірність з цілого ряду причин.

"Люди змінюють, бо їм нудно, хочеться різноманітності в інтимі, з помсти, через емоційної або інтимної незадоволеності, спраги пригод і так далі. Причини настільки ж різні, як і мотиви", - зазначив психолог.

Так, нерідко представниці жіночої статі вирішуються на зраду в тому випадку, якщо не відчувають себе щасливими, потрібними і бажаними. Важливу роль відіграє також бажання швидкоплинного захоплення і пригоди. Іноді зрада стає своєрідною помстою.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".