ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поліцейські Полтавщини відкрили чотири кримінальні провадження упродовж виборчої доби

За 31 повідомленням проводиться перевірка
Depo.
18 липня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
Поліцейські Полтавщини відкрили чотири кримінальні провадження упродовж виборчої доби
Вибори на Полтавщині

За добу - з 8.00 17-го липня, до 8.00 18-го липня, до територіальних органів поліції Полтавщини надійшло 24 повідомлення про можливі порушення. Всі вони зареєстровані в установленому порядку і правоохоронці проводять подальшу перевірку, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ НП Полтавщини.

Зокрема, 18-го липня від представників ГМ "Опора" надійшло два повідомлення про можливі порушення - одна з секретарів комісій привезла до окружної комісії при здачі бюлетенів виборчу печатку, яка повинна залишитися на дільниці. В іншому випадку - члени ДВК привезли до окружної дільниці списки виборців у не опечатаному в установленому порядку стані.

Загалом, за період передвиборчої кампанії, починаючи з травня й по теперішній час, до органів поліції Полтавщини надійшло 46 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Відомості за 8-ми повідомленнями внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань (статті 157, 158, 160 Кримінального кодексу України). 6 фактів, що зареєстровані правоохоронцями - не підтвердилися. По одному з порушень складено чотири адміністративні протоколи на 4-х громадян за частиною 2 статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск). Ще по 31 повідомленню проводиться перевірка.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на