ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поліція відкрила шість кримінальних проваджень за час виборів

На Полтавщині надійшло 10 повідомлень про порушення
Depo.
17 липня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua

Одне з них - за підкуп виборців, ще одне кримінальне провадження відкрито за незаконне використання виборчого бюлетеня. Крім того, у Херсонській області було відкрито три кримінальних провадження за неправдиве повідомлення про загрозу вибуху, а також одне в Луганській області - за підробку документів. Всього поліція отримала понад 100 повідомлень, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ НП Полтавщини.

Станом на 17.00 до поліції надійшло 101 повідомлення про порушення, пов’язані з виборчим процесом, з них 96 - після відкриття виборчих дільниць.
Найбільше повідомлень зафіксовано у Чернігівській області (34). У Луганській області до поліції надійшло 26 повідомлень про порушення під час виборів, у Херсонській - 20, у Полтавській - 10, на Волині - 5, у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях - по 3.

За результатами перевірки повідомлень, що надходили до поліції, правоохоронці Полтавщини відкрили два кримінальних провадження. Одне з них - за ч. 2 ст. 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз), ще одне - за ч. 2 ст. 160 (Підкуп виборців) Кримінального кодексу України.
Крім того, поліція відкрила чотири кримінальних провадження. Три з них - на Херсонщині за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Ще одне провадження було відкрито правоохоронцями Луганщини за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на