Полтававодоканал не може відремонтувати аварійний колектор у Полтаві

КП ПОР "Полтававодоканал" заявляє про неможливість провести ремонт аварійного колектора власними силами
Depo.
27 жовтня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Полтававодоканал не може відремонтувати аварійний колектор у Полтаві
Полтававодоканал не може відремонтувати аварійний колектор у Полтаві

Ситуація на колекторі по вулиці Південній у Полтаві – критична, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на КП ПОР "Полтававодоканал".

На початку вересня робітниками служби водовідведення була виявлена аварійна ситуація на колекторі по вулиці Південній. При обстеженні було зроблено висновок про те, що під впливом корозії повністю зруйновано цілий інтервал залізобетонної труби.

Полтававодоканал не може відремонтувати аварійний колектор у Полтаві - фото 1

Цей колектор, запущений в експлуатацію в далекому 1929 році і є найстарішим у місті. Він приймає стоки з центральної частини міста (вул. Шевченка, Небесної Сотні, Стрітенської, Пушкіна, М. Дмітрієва та інших).

Полтававодоканал не може відремонтувати аварійний колектор у Полтаві - фото 2

В зв’язку з тим, що колектор прокладений на глибині більше 10 метрів, підприємство не має можливості проводити такі технічно складні ремонтні роботи власними силами. Тому виникла необхідність залучати фахівців з інших регіонів, які мають відповідне обладнання для проведення таких робіт. Наразі ведуться переговори з найкращими фахівцями України, які готові виконати такі складні роботи за декілька місяців.

Як вже повідомлялось, в центральній частині міста у зв'язку з аварійною ситуацією обмежено водопостачання. Вода в домівки буде подаватися за графіком.

 

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".