Полтавці потерпають від постійних проривів каналізацій (ВІДЕО)

Щодня до "Полтававодоканалу" надходить близько півсотні повідомлень про аварії на каналізаційних мережах

У Полтаві жителі мікрорайону Левада потерпають від смороду через прориви каналізаційних мереж, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

За словами мешканців вулиці Вавілова 9/26, каналізації забиваються щотижня. Місцева продавчиня каже, що вода підіймається і постійно підтоплює їх магазин, тому вона змушена його закривати. До зупинки теж складно добиратись – доводиться перестрибувати через смердючі калюжі.

Комунальники ж постійно ліквідовують аварії, але стоки знову забиваються. У "Полтававодоканалі" розповіли, що аварії трапляються, бо мережі засмічені побутовим сміттям.

Аварійно-відновлювальна бригада відкачувала воду 8 та 9 серпня і ліквідувала черговий прорив. За словами ечниці "Полтававодоканалу" Ліани Козмійчук, щодня до них надходиться близько півсотні заяв про забиті каналізації.

Нагадаємо, у Полтаві мешканці багатоповерхового будинку на провулку Заячий, 3 з початку літа живуть без гарячої води. Аварія сталася через поламку обладнання на котельні та брак коштів на нові деталі. За словами полтавців, їм обіцяли дати гаряче водопостачання, яке нібито вимкнули для профілактики, 18 червня. Нині на дверях під'їздів висять оголошення про те, що гаряче водопостачання буде на початку вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава