Полтавець став дворазовим чемпіоном України з плавання

У Дніпропетровську завершилися літні чемпіонати України з плавання серед чоловіків та жінок і молодіжний чемпіонат, за підсумками яких представники Полтавщини вибороли повні комплекти медалей

У першості серед чоловіків полтавець Любомир Лемешко здійснив переможний "дубль" у плаванні батерфляєм, завоювавши золоті медалі на 100-метрівці та 200-метрівці, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на "ФК Ворскла". Свою третю медаль - бронзову - Лемешко завоював у складі чоловічої збірної Полтавщини - разом із Богданом Касьяном, Миколою Сягайлом і Євгеном Дубницьким - в комбінованій естафеті 4 на 100 метрів.

Марина Надточій із Комсомольська стала срібною призеркою у жіночій першості на 100-метрівці брасом, її випередила наша землячка, вихованка полтавської школи плавання Марія Лівер, яка нині захищає честь збірної Дніпропетровської області.

В окремій молодіжній першості полтавець Євген Дубницький завоював 4 медалі: дві - в особистих першостях - срібну на 200-метрівці вільним стилем, бронзову - на 100-метрівці вільним стилем. Ще 2 медалі Дубницький завоював у складі чоловічої молодіжної збірної Полтавщини: золоту - в естафеті 4 на 200 метрів вільним стилем (разом з Б. Хмелевським, Д. Ревенком і Б. Касьяном) - 8 хвилин 00,57 секунди та срібну - в естафеті 4 на 100 метрів вільним стилем (разом з М. Гончаром, П. Мотрієм та Б. Касьяном) - 3 хвилини 33,29 секунди.

Полтавець Богдан Касьян в особистій першості серед молоді став бронзовим призером на 100-метрівці батерфляєм.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.