Полтавка Анна Плотіцина виступить на чемпіонаті світу

Легкоатлетка виборола право представляти Україну на чемпіонаті світу, що відбудеться у Пекіні

Полтавка Анна Плотіцина виступить на чем…

Нещодавно у Києві на НСК "Олімпійський" відбувся Кубок України із бігових та стрибкових видів спорту, передає Полтава.depo.ua із посиланням на сайт Федерації легкої атлетики України. Нормативний результат з бігу на 100 м. з бар'єрами показала переможниця турніру, представниця Полтавської та Київської області Анна Плотіцина.

За результатами змагань, дівчина виборола путівку на чемпіонат світу із легкої атлетики, що відбудеться 22-30 серпня у Пекіні. Компанію атлетці складе спортсмен Владислав Ревенко, який у стрибках із жердиною став переможцем змагань.

Вирішальний етап відбору до збірної України для участі в чемпіонаті світу-2015 відбудеться 30 липня - 1 серпня у Кіровограді на чемпіонаті України. Проте як нормативні до Пекіну враховуватимуться результати показані до 10 серпня.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.