Полтавка завоювала срібло об'єднаного деф-чемпіонату світу з шахів

У Німеччині відбувся другий об'єднаний чемпіонат світу з шахів

Полтавка завоювала срібло об'єднаного де…

У Дрездені (Німеччина) відбувся 2-й об'єднаний чемпіонат світу з шахів, в якому одночасно виступали паралімпійці (спортсмени з фізичними вадами) та дефлімпійці (спортсмени з вадами слуху) - тут представниця Полтавщини Наталія Мироненко з Миргорода завоювала срібну медаль в окремому заліку серед жінок, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на ФК "Ворскла".

Система змагань (63 учасника) також була об'єднаною: шахісти - чоловіки і жінки - грали матчі у спільному турнірі - за жеребом, а потім підбивалися окремі підсумки. Найцікавішим став той факт, що Наталія Мироненко у Дрездені у чемпіонаті із 7-ми турів не зіграла жодного матчу із жінкою-суперницею, а стала срібною призеркою у жіночому заліку.

У першому турі об'єднаного пара-деф чемпіонату Наталія Мироненко програла Віктору Варєжкіну (Росія), у другому - перемогла Снехіта Сарафа (Індія), у третьому - перемогла Кшиштофа Чеціка (Польща), у четвертому і п'ятому - зіграла внічию з росіянами Чамалом Гедгафовим і Олександром Герасимовим, у шостому - програла Анатолію Єрьоміну (Росія), у сьомому - перемогла Райнера Хоффмана (Німеччина).

А вже після завершення останнього, 7-го туру з'ясувалося, що за підсумками спільної першості кращий результат серед жінок мала Алєксандра Александрова (Ізраїль) - 4,5 очка, вона стала чемпіонкою в окремому заліку серед жінок. Наталія Мироненко завоювала срібну медаль (4,0 очка), "бронза" дісталася Марині Кайдановій (Росія) - 3,5 очка.

Наталія Мироненко підтвердила свій високий міжнародний рейтинг, адже за місяць перед чемпіонатом світу у Дрездені вона у складі жіночої збірної України у Баку (Азербайджан) завоювала золоту медаль командного дефчемпіонату Європи з шахів.