ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавщина майже на 100% готова до опалювального сезону

Посадовці розповідають про ремонт опалювальних систем і енергозбереження
Depo.
25 вересня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua

Про це, зокрема, зазначив в.о начальника управління житлово-комунального господарства Едуард Рева під час виїзної колегії ОДА, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Новини Полтавщини".

За його словами, на 100% до зими готові медичні заклади області, на 99% - теплове господарство. Так, у регіоні провели реконструкцію тепломереж та заміну застарілих котелень на автоматичні, більш сучасні, з високим КПД та переведенням на альтернативні види палива.

Зокрема, у Полтаві завершується ремонт котелень по вул.Фрунзе та Уютній, що дасть змогу зекономити майже 400 кубометрів газу. У Комсомольську замінили котли ЦТП 15-го мікрорайону, яка обслуговує 91% комсомольців.

У Миргороді втілили інноваційний грантовий проект по вул. Спартаківській, із запуску сучасних котлів на соломі, що дозволить зекономити 490 тис. кубометрів газу.

За даними Реви, у Хоролі взагалі перевели місцевих мешканців на поквартирне індивідуальне опалення. Крім того, на сьогодні в регіоні 704 будинки або 21.6% від загальної кількості оснащені лічильниками.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.