Полтавщина на 50% готова до опалювального сезону 2019-2020 років

У серпні відбудеться плановий об'їзд усіх районів Полтавщини, під час якого повторно перевірятимуть готовність до осінньо-зимового періоду 

У Полтавській ОДА обговорили підготовку до опалювального сезону 2019-2020 років, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт облдержадміністрації. 

Зокрема, увагу приділили Гребінківському, Пирятинському, Великобагачанському районам та Миргороду, а також стан готовності до осінньо-зимового періоду "Лубнитеплоенерго", яке обслуговує Лубни, Пирятин і Гребінку, та "Миргородтеплоенерго", яке обслуговує Велику Багачку і Миргород. Представники підприємств поінформували, що готові до зими на 50%. Проблемними питаннями є фінансові, зокрема великий обсяг заборгованості за спожиті енергоносії, який утворився в результаті різниці в тарифах.

Начальник управління ЖКГ облдержадміністрації Едуард Рева зазначив, що середня технічна готовність Полтавщини до початку осінньо-зимового періоду складає 52%. Процес підготовки, за його словами, відбувається згідно з планом і масштабних проблемних ситуацій поки не виникало.

У серпні відбудеться плановий об'їзд усіх районів Полтавщини, під час якого повторно перевірятимуть стан підготовки до зими безпосередньо на місцях.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що жнива на Полтавщині у самому розпалі: станом на 10 липня вже зібрали ранніх зернових на 117 тис. га і намолотили 530,7 тис. т зерна. За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, середня урожайність складає 45,4 ц/га. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава