ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавщина посіла дев'яте місце в Україні за кількістю ДТП з постраждалими

Полтавщина - дев'ята в Україні за кількістю дорожньо-транспортних пригод
Depo.
16 серпня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua
Полтавщина посіла дев
Полтавщина посіла дев'яте місце в Україні за кількістю ДТП з постраждалими

Найбільше аварій на автошляхах області стається людський фактор: 26 % ДТП - через перевищення швидкості, 16 % - внаслідок порушення водіями правил маневрування, 7 % - через порушення правил дорожнього руху пішоходами, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

За підсумками 7 місяців нинішнього року наш регіон посів дев'яте місце в Україні за кількістю ДТП з постраждалими, загиблими і травмованими.

За цей час на Полтавщині було зареєстровано 552 автопригоди, які забрали 74 людських життя, ще 698 осіб було травмовано. Наразі ж на Полтавщині спостерігається зростання кількості ДТП на 35 %, а травмованих у них осіб - на 31,5 %.

"Найбільший ріст аварійності спостерігається в Гребінківському (300%), Чутівському (200 %), Пирятинському (150%), Котелевському та Решетилівському (по 100 %) районах та містах Кременчуці (103%) і Горішні Плавні (90,9 %). Головною причиною дорожньо-транспортних пригод залишається людський фактор. 26 % ДТП сталися через перевищення швидкості, 16 % – внаслідок порушення водіями правил маневрування, причиною 7 % автопригод є порушення правил дорожнього руху пішоходами", - прокоментував заступник начальника Головного управління Національної поліції у Полтавській області Сергій Альошкін.

Значна кількість ДТП за участю пішоходів скоєна у межах населених пунктів у темну пору доби на неосвітлених або недостатньо освітлених ділянках, де через відсутність тротуарів пішоходам доводиться йти по проїжджій частині. Окрім того, у багатьох місцях пішохідні переходи недостатньо обладнані відповідними дорожніми знаками, що позначають місця переходу дороги пішоходами. Технічний стан знаків, їх світловідбивні властивості не відповідають вимогам державних стандартів.

Що стосується дорожньої розмітки, що позначає місця та межі пішохідних переходів, то роботи з її поновлення дорожніми та комунальними службами, як правило, проводяться не завжди вчасно. Всі ці фактори відіграють негативну роль у забезпеченні безпеки руху пішоходів і майже завжди є супутніми причинами скоєння ДТП.

 Цього року в області зареєстровано 16 ДТП (всі ДТП з матеріальними збитками), супутніми причинами яких стали недоліки в утриманні вулиць і доріг, 1 – на автомобільних дорогах загального користування, інші – на вулицях населених пунктів, що знаходяться у комунальній власності. 9 таких ДТП сталися у Кременчуці.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на