ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавська дітвора змагалася за першість в КВК, щоб допомогти дітям з Донбасу

Команда КВК з Лубен на ХХ фестивалі "Жарт-птиця"-2015 стала лауреатом фестивалю
Depo.
30 вересня 2015 10:16
ФОТО: depo.ua

У селищі Затока Одеської області днями відбувся 20 ювілейний Всеукраїнський фестиваль дитячих команд КВК "Жарт-птиця", повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на офіційний сайт Лубенської міськради.

29 команд учасників прибули з усієї України: Тернопіль, Рівне, Вінниця, Черкаси, Полтава, Запоріжжя, Херсон, Одеса, Сєвєродонецьк, Суми.

Полтавщину представляла команда "ОК'крошка! Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.
Три дні команди змагалися, демонструючи акторські здібності, почуття гумору, уміння імпровізувати, малювати.

Олександр Цимбаленко отримав нагороду як кращий актор фестивалю. Глядачі побачили візитки, домашнє завдання, коментували картинки на розминці, добирали назву фотографії, проводили розминки з журі, очолюване президентом Асоціації "КВК України" Михайлом Агранатом.

Окрім змагань команд КВК, кожного дня відбувалися творчі конкурси. Олександр Обмок отримала грамоту за найкреативнішу емблему до 20-річчя фестивалю.

Команда "ОК'крошка" перемогла у конкурсі "Викрутаси" від благодійного фонду "ОВЕС" у ході акції "Добро жменями", виготовивши інсталяцію з кришечок від пластикових пляшок у вигляді смайлика. До цієї акції напередодні долучилася вся школа і збір триває досі.

Отримані за перемогу 600 гривень діти поділили між командою КВК із зони АТО (с.Рубіжне) та інтернату для сиріт (місто Ананьїв).

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.