ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавська Феміда засудила банкіра, який обікрав пенсіонерку на 256 тисяч

Шахрай отримав 3 роки умовно
Depo.
7 жовтня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua
Полтавська Феміда засудила банкіра, який обікрав пенсіонерку на 256 тисяч
Полтавська Феміда засудила банкіра, який обікрав пенсіонерку на 256 тисяч

Банкір прийняв на фіктивний депозит від знайомої 256 тисяч і витратив їх на власний розсуд, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Відбулося засідання Октябрського районного суду у Полтаві, на якому розглянули кримінальне провадження за обвинуваченням полтавця, раніше не судимого, який до цього обіймав посаду директора відділення № 84 у Полтаві ПАТ "Банк Ренесанс Капітал".

Суд встановив, що 14 травня 2014 року банкір умовив свою знайому відкрити депозитний рахунок у вказаному банку та розмістити там 256 тисяч 925 грн. за умови нарахування 25% річних. При цьому він не збирався повертати ці кошти вкладнику. Погодившись на таку пропозицію, жінка передала вказану суму.

Обвинувачений у приміщенні банківської установи оформив фіктивний договір банківського вкладу та квитанцію, згідно з якими вкладник розмістила у цьому Банку кошти у сумі 256 тисяч 925 грн. під 25% річних з датою повернення вкладу 14.06.2015 року. Копії фальшивок були передані вкладниці.

Допитаний у судовому засіданні екс-директор свою вину визнав повністю та розкаявся у вчиненому. Пояснив, що в подальшому частину цих коштів поклав собі як депозит, а іншу частину витратив на власні потреби. На даний час повністю відшкодував завдану шкоду.

Свідок на суді пояснив, що 24 червня 2015 року до відділення № 3 ПУМБ у Полтаві як правонаступника прав та обов'язків ПАТ "Банк Ренесанс Капітал" звернулась вкладниця, яка пред'явила депозитний договір та квитанцію від 14 травня 2014 року, однак їх у базі даних банку не виявилось. Остання також повідомила, що гроші передала особисто колишньому керівнику відділення № 84 банку. В ході проведення перевірки останній ці відомості підтвердив та пояснив, що використав гроші на часткове погашення своєї іпотеки.

Інший свідок, старший касир відділення підтвердила, що 14 травня 2014 року директор поклав на власний картковий рахунок, відкритий у цьому відділенні банку, 149 тис грн. Свідок, який працює на посаді начальника Управління розслідувань та взаємодії з правоохоронними та судовими органами влади ДБ ПАТ "ПУМБ" пояснив, що під час службового розслідування було встановлено, що грошовими коштами вкладниці заволодів екс-директор, про що було повідомлено правоохоронні органи. На даний час збитки потерпілій відшкодовані і банк до обвинуваченого претензій не має.

В результаті суд ухвалив визнати банкіра винуватим за обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК, але звільнив його від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3 роки.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.