ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавська облрада думає, кого призначити директором аеропорту

Громадськість вважає недоцільним призначати очільника до виборів
Depo.
15 вересня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua
Полтавська облрада думає, кого призначити директором аеропорту
Депутати вирішують долю полтавського аеропорта

Сьогодні, 15 вересня, в Полтавській обласні раді відбулася профільна комісія з питань, будівництва, транспорту та зв'язку, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини. Обговорювали проблеми місцевого аеропорту. Напередодні обласна державна адміністрація на посаду в.о. "Аеропорт-Полтава" запропонувала Валерія Кірокосьяна, який нині обіймає посаду заступника гендиректора. 

Присутня на нараді громадськість вважає недоцільною заміну директора напередодні виборів, на їхню думку, варто зачекати півтора місяці. Крім того, більшість депутатів не підтримали кандидатуру Валерія Кірокосьяна, вважаючи його програму з вирішення проблем аеропорту та ліквідації боргів по заробітній платі не зовсім чіткою. Заступник голови обласної ради Володимир Марченко наголосив, що Кірокосьян і на нинішній посаді може допомагати комунальній установі не менш продуктивно. 

Під час засідання комісії депутати дійшли спільної згоди в питанні дотацій з обласного бюджету, вважаючи, що без державних грошей аеропорт не зможе подолати борги.

Нині в.о. директора КП "Аеропорт-Полтава" є Юрія Колісник.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава