Полтавська влада буде розривати договори з приватними перевізниками (ВІДЕО)

За словами заступника мера Олексія Чепурка, вже на цьому тижні влада припинить співпрацю з 20 перевізниками, які відмовляються возити пасажирів-пільговиків незважаючи на відшкодовані кошти

Сьогодні, 16 жовтня, під час апаратної наради у Полтавській міськраді знову обговорили питання про вартість проїзду у громадському транспорті, Depo.Полтава.

Навіть після страйку перевізників позицію секретаря міськради Олександра Шамоти не змінилась і він наголосив, що законна ціна за проїзд у маршрутках – 4 гривні. Всім, кого така ситуація не влаштовує, Шамота запропонував працювати у містах з вищими тарифами.

За словами секретаря міськради, влада виконує всі зобов'язання перед перевізниками зі свого боку, зокрема відшкодування за пільгові перевезення. Також під час апаратної наради вирішили вдатись до крайніх заходів покарання через скарги полтавців та почати розривати договори з водіями, які відмовляються возити пільговиків.

Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначив, що вже на цьому тижні припинять співпрацю з близько 20 перевізниками.

Нагадаємо, 11 жовтня, з самого ранку у Полтаві перевізники оголосили страйк та зійшли з маршрутів. Рух громадського транспорту по всьому місту майже повністю паралізувало. У такий спосіб водії висловили невдоволення здороженням палива та знищенням тарифів за проїзд. Окрім того, по місту з'явились оголошення, в яких перевізники попередили про повторний страйк та зупинку громадського транспорту 16 жовтня, якщо влада не піде на компроміс.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава