"Пауза" у Полтавській міськраді: Депутати чекають вирок Касаційного суду щодо поновлення на посаді екс-мера Мамая

О 15:00 засідання позачергової сесії міської ради продовжити не вдалось, депутати чекають на вирок Касаційного суду щодо поновлення екс-мера Олександра Мамая на посаді

Сьогодні, 16 травня, о 10:00 у Полтаві розпочалось засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, на якому мали розглянути лише одне питання порядку денного: "Про договір щодо погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов'язань". Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Після виступів громадськості і звинувачень секретаря міськради Олександра Шамоти у транспортній кризі, депутат Андрій Матковський запропонував оголосити перерву до 14:00 для затвердження порядку денного. Його ініціативу підтримали і інші зареєстровані депутати.

Проте о 14:00 зареєструвались лише 17 депутатів і через відсутність кворуму секретар міськради Олександр Шамота продовжив перерву ще на годину. Шамота доручив секретаріату обдзвонити депутатів і нагадати про сесію. 

О 15:00 засідання продовжити не вдалось. Депутати не приховують, що чекають на вирок Касаційного суду, який сьогодні розглядає скаргу екс-мера Полтави Мамая щодо поновлення на посаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава