Полтавські депутати знову відклали позачергову сесію міськради, яку поставили на "паузу" через екс-мера Мамая

У міськраді не приховували, що продовжать засідання лише після вироку Касаційного судущодо поновлення колишнього мера Полтави Олександра Мамая на посаді

Сьогодні, 20 травня, о 14:00, у Полтавській міськраді мали продовжили засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, в якому оголосили перерву ще 16 травня, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

З десятихвилинною затримкою секретар міськради Олександр Шамота провів реєстрацію: до сесійної зали прийшли 25 депутатів, тобто засідання є повноважним. Шамота одразу ж покликав голів фракцій на нараду до свого кабінету, аби визначитись з подальшими діями.

Нагадаємо, що на сесію винесли лише одне питання порядку денного: "Про договір щодо погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов'язань". Депутати мають затвердити умови договору гарантії Полтавської міськради перед КП "Полтаваелектроавтотранс", а також відшкодування та підтримки проекту ЄБРР.

ФОТО/ Depo.Полтава

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 16 травня, о 10:00, у Полтаві розпочалось засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, на якому мали розглянути лише одне питання порядку денного: "Про договір щодо погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов'язань". Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Після виступів громадськості і звинувачень секретаря міськради Олександра Шамоти у транспортній кризі, депутат Андрій Матковський запропонував оголосити перерву до 14:00 для затвердження порядку денного. Його ініціативу підтримали і інші зареєстровані депутати.

Проте о 14:00 зареєструвались лише 17 депутатів і через відсутність кворуму секретар міськради Олександр Шамота продовжив перерву ще на годину. Шамота доручив секретаріату обдзвонити депутатів і нагадати про сесію. 

О 15:00 засідання так і не продовжили, хоча кількість зареєстрованих депутатів дозволяла перейти до порядку денного. Депутати ухвалили рішення перенести сесію на 14:00 20 травня і не приховували, що продовжать засідання лише після вироку Касаційного суду щодо поновлення екс-мера Полтави Олександра Мамая на посаді. Очільник фракції "БПП" Андрій Матковський "відкрив карти" журналістам і зазначив, що депутатів хвилює те, з якою швидкістю було призначено засідання у справі щодо поновлення Мамая на посаді, і тому вони не впевнені у справедливості вироку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава