Полтавські комунальники оголосили терміни запуску та ремонту ліфтів

Ліфти на деяких вулицях обіцяють запустити вже до середини жовтня, а є й ті, за ремонт яких візьмуться аж у 2019-му

На виконання доручення, наданого під час апаратної наради у Полтавській міськраді 8 жовтня, КП "ЖЕО № 2" провело перевірку графіків виконання ремонтів ліфтів та термінів їх запуску. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міськради, пише Depo.Полтава.

Найближчим часом, до кінця жовтня, обіцяють запустити ліфти по вулиці Євгена Коновальця, 1 (вантажний ліфт потребує заміни основного двигуна), по вулиці Побєдоносцева, 8, де необхідно замінити ротор та на Вавілова, 5, де проводять капітальний ремонт.

До 12 жовтня мають запустити ліфти по вулиці Щепотьєва, 5 (шостий під'їзд), який потребує ремонту ланцюгів безпеки; пасажирські ліфти на вулиці Євгена Коновальця, 3 та 7 (перший та другий під'їзд);

До 15 жовтня запрацюють ліфти за такими адресами: вулиця Зіньківська, 16 (перший під'їзд), Великотирнівська, 35/1 (другий та третій під'їзд), вулиця Курчатова, 3 (третій під'їзд), Богдана Хмельницького, 7 та Зіньківська, 16 (перший під'їзд).

На початок листопаду мають відремонтувати ліфти по вулицях: Колективна, 6 (перший та третій під'їзди), Київське Шосе, 48 (третій під'їзд) та Богдана Хмельницького, 18/12, де міняють купе кабіни.

На кінець листопаду запрацюють ліфти по вулиці Героїв АТО, 118/2, Ціолковського, 59 та Європейській 141, де тривають капітальні та поточні ремонти.

Вже у 2019 році обіцяють привести до ладу два вантажні ліфти на вулиці Огнівській 6 та 8, де триває модернізація. Також найдовші строки визначили для ремонту ліфту і п'ятому під'їзді по вулиці Миру,9, який перебуває в очікування модернізації.

Окрім того, запланували виконання робіт з заміни та модернізації ліфтів по вулицях: Симона Петлюри, 45 (третій під'їзд), Великотирнівська, 39а, 31 (треті під'їзди) та Великотирнівська 39/91 (перший під'їзд).

Через невиконання умов договору підрядниками, ремонт основного редуктора та заміну РГЛ-9 досі уточнюється інформація про стан ліфтів за адресами: Залізна, 54, Сільськогосподарська, 23 та 25, а також Миру, 18 (шостий під'їзд).

Нагадаємо, 1 жовтня під час апаратної наради у Полтавській міськраді заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначив, що через повільні темпи ремонту ліфтове господарство не встигає оновлюватись, тож на наступний рік розглянуть пропозиції щодо збільшення фінансування на капітальні ремонти ліфтів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава